Neden Otoekspertiz.com'u Tercih Etmeliyim?

Otoekspertiz.com, ekspertiz sektörünü tek bir çatı altında buluşturuyor. Kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları ve haberleri ile otoekspertiz sektörünün nabzını tutuyor.

 

Banner Formatları

BANNER MODELİ

BANNER BOYUTU DOSYA TİPİ DOSYA BOYUTU
Göbek Banner 728x90 swf,gif,script Max 100Kb.
Tepe Banner 728x90 swf,gif,script Max 100Kb.
Kare Banner 300x250 swf,gif,script Max 100Kb.

 

 

Özellikler

Animasyon Uzunluğu:

Animasyonlu reklamların uzunluğu maksimum 30 saniye ile sınırlıdır (15-20 fps hızında). Bu süreden sonra reklamlar statik bir resim olmalıdır. Bu reklamlar ayrıca, diğer animasyon politikalarına da uygun olmalıdır.

Flash Sürümü:

Tüm flash versiyonlarına uygun olmalı.

ActionScript Sürümleri:

ActionScript 1-3 sürümü olmalı.

clickTAG

Tüm bannerlarda clickTAG olmalıdır. clickTAG, hurriyetemlak.com tarafından her bir reklama atanan izleme kodudur. Hurriyetemlak.com tarafından reklamınızın performansının izlenmesini, raporlamasını sağlar. Flash reklamlar, tıklandıklarında clickTAG bağımsız değişkeninde belirtilen URL'ye yönlendirmelidir. Arada başka hiçbir yönlendirme olmamalıdır.

Değişkenin adı, "clickTAG" olmalı (TAG büyük harf olmalı, click ve TAG arasında boşluk bırakılmamalıdır) ve "click tag", "Click Tag" veya başka herhangi bir biçimde olmamalıdır. clickTAG parametresi için kod:

on (release) { getURL(clickTAG, "_blank"); }

Bu kodun herhangi bir yerinde, reklama ilişkin hedef URL'yi belirtmeniz gerekmez. clickTAG kullanıldığında bu kendiliğinden belirlenmiş olur.